Ako budem vyzerať keď budem starý?

Myslím, že táto téma je už tak trochu OUT, ale aj tak…

 si myslím, že štýlovo. Zaujímajú ma tetovania starších ľudí, napriek tomu, že kedysi bola ich kvalita, neporovnateľná s tou dnešnou, je za nimi nejaký príbeh, a to je podľa mňa dôležité asi tak ako dnes ich kvalita. Sú za nimi skryté pocity, nostalgia, život kedysi…doba, kedy človek s tetovaním bol stavaný na okraj spoločnosti sú už preč, dnes je si myslím táto otázka bezpredmetná, keďže, keď  bude naša generácia stará, budú potetovaný takmer všetci, ale ostanú nám aspoň spomienky a príbehy na tieto zlaté časy…

Aj napriek tomu, že tetovania vyzerajú v starobe stále štýlovo, je pár faktorov, ktoré by ste mali pri výbere tetovania zvážiť z dlhodobého hľadiska. Veľmi malé tetovania sa časom rozpijú a z drobných kvietkov či nápisu sa časom stane malá machuľka.

Keďže tetovanie budete mať na celý život, pri procese tetovania tatéra nenáhlite, nechcete na sebe mať uponáhľané tetovanie. Samozrejme, že o tetovania sa treba starať celý život, vyblednutie pigmentu bude vekom určite menšie, ak svoje tetovania nebudete vystavovať slnku bez ochranných faktorov.