ORIENTAČNÝ CENNÍK

Ako každý salón, máme určenú minimálnu cenu tetovania 40€.

Cenotvorba tetovania je pomerne zložitá a môže sa podstatne líšiť, čo si rozpíšeme ďalej. V podstate približne platí,

  • malé tetovanie           50 – 100€
  • stredné tetovanie      100 – 200€
  • veľké tetovanie          200 – niekoľko tisíc €

Záleží na mnohých faktoroch, v prvom rade je to spomenutá veľkosť tetovania a zložitosť, ďalej je to umiestnenie, štýl a farebnosť resp. sýtosť tetovania, počet sedení a celkovo čas a práca, ktoré tatér s prípravou a tetovaním strávi. Rovnako o cene rozhoduje meno tatéra a aj lokalita.

V prípade záujmu o tetovanie od nás, alebo viac informácií, nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0951 276 900 alebo na instagramovom profile trademarktattoobratislava, kde nájdete aj galériu, stories a voľné návrhy

KONZULTÁCIE

   Konzultácie sú v našom salóne zpravidla bezplatné. Dohodnete si čas a dátum a prídete sa pozrieť na prostredie v ktorom sa budete tetovať, zoznámite sa so svojím tatérom a najdôležitejšie, zistíme spoločne o aké tetovanie a teda  štýl a motív máte záujem, ako by malo presne vyzerať a možno aj čo bude pre Vás znamenať a podobne, spolu s našimi odbornými skúsenosťami, Vás nasmerujeme k tomu najlepšiemu výsledku. V skratke si nájdeme najlepšiu cestu k splneniu alebo prekonaniu Vašich očakávaní. Ideálne je mať  v telefóne odložené tetovania ktoré sa Vám páčili na internete, z čoho si vieme spraviť najjednoduchšie obraz o tom, ktorým smerom sa uberať. Vieme Vám zodpovedať akékoľvek otázky, týkajúce sa tetovania a poradiť Vám, či už sa to týka procesu tetovania, hojenia alebo starostlivosti o čom budete samozrejme automaticky informovaný aj po tetovaní. V prípade, že sa spolu dohodneme na tetovaní, treba zaplatiť zálohu a bude Vám pridelený termín, rovnako budete aj poučení o tom, ako sa na tetovanie pripraviť .