CENNÍK

Konzultácia

Konzultácie sú v našom salóne bezplatné. Dohodnete si čas a dátum a prídete sa pozrieť na prostredie v ktorom sa budete tetovať, zoznámite sa so svojím tatérom a najdôležitejšie, zistíme spoločne o aké tetovanie a teda  štýl a motív máte záujem, ako by malo presne vyzerať a možno aj čo bude pre Vás znamenať a podobne, spolu s našimi odbornými skúsenosťami, Vás nasmerujeme k tomu najlepšiemu výsledku.

Prevedenie

Po konzultácii príde rad na nášho tatéra a jeho skúsenosti.

Na sedenie/termín je potrebné prísť najedený, vyspatý, dodržiavať pitný režim – prirodzená hydratácia pokožky. 24 hodín predtým neužívať lieky, alkohol, žiadne omamné a psychotropné látky, nepiť kávu a energetické nápoje.

Výsledok

Po skončení tetovacieho sedenia Vás čaká prevedenie Vášho návrhu na jedinečný umelecký kúsok, ktorý bude vystihovať Vašu osobnosť.

Čerstvé tetovanie bude zabalené vo vazelínovom zábale vo fólii, ktorú by ste mali mať 2-4 hodiny, zábal si nenechávajte dlhšie za žiadnych okolností. Po odbalení a po celú dobu hojenia umývajte tetovanie výhradne antibakteriálnym mydlom bez parfumu. Po odbalení a umytí tetovanie najbližších 24 hodín nekrémujte. Tetovanie sušte jemne a čistým uterákom.

Ako každý salón, máme určenú minimálnu cenu tetovania 50€ Cenotvorba tetovania je pomerne zložitá a určujú ju rôzne faktory ako veľkosť,sýtosť farieb a náročnosť návrhu.

Malé tetovanie

50-100 €

Stredné tetovanie

100-200 €

Veľké tetovanie

200 € až vyššie

Celkové nacenenie dohodneme priamo počas konzultácie.